Anasayfa Kulübümüz A Takımı Altyapı Üye Girişi Duyurular Haberler Maçlarımız İletişim
ARA
HAFTANIN MAÇI
34.Hafta
     
Fethiye Şehir Stadı
15:30
5 Mayıs Cumartesi
Duyurular
 
 
GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ AKİF ÇAĞATAY KILIÇ VE VEKİLLERİMİZ HASAN ÖZYER, NİHAT ÖZTÜRK`ü MAKAMLARINDA ZİYARET ETTİK
Facebook Paylaş
 
 

GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ AKİF ÇAĞATAY KILIÇ VE VEKİLLERİMİZ HASAN ÖZYER, NİHAT ÖZTÜRK`ü MAKAMLARINDA ZİYARET ETTİK

 

Fethiyespor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa FERİZCAN ve Yönetim Heyeti dün Ankara`da ziyaretlerini gerçekleştirdi.

 

Seçim sonrası ziyaretlerini gerçekleştiren Yönetim Kurulumuz dün Ankara`daydı. 

 

TBMM`nde gerçekleşen ziyaretlerde Vekillerimiz Hasan ÖZYER ve Nihat ÖZTÜRK yönetim kurulumuzu ağırlayarak tebrik ve başarı dileklerini iletti. Ziyaretlerde yeni sezon ve projelerle ilgili bilgi alışverişi yapıldı.

 

Ziyaretin ilerleyen saatlerinde Vekillerimiz öncülüğünde Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay KILIÇ`ı makamında ziyaret eden yönetimimiz, yeni sezonla ilgili proje ve çalışmalarını sunarak Bakanımızın görüşlerini aldı.

 

Sunduğumuz projelerin başında olan Ölüdeniz Tesis binasıyla ilgili onay veren Bakanımız, böyle bir tesisi Fethiye ve Fethiyespor`a kazandırılması hususunda yardımcı olacağını beyan etti.

 

Ziyaretimizde  Vekilimiz Hasan ÖZYER, Fethiye Şehir Stadı`nın kullanım hakkının Belediyemize devri konusunu Bakanımıza iletti. Bakanımız da ilgileneceğini söyledi. 

 

Altyapı için hayalini kurduğumuz Fethiyespor Futbol Akademisi projesine okullar bölgesi Değirmenbaşı mevkinde yer tahsisi konusunu kendilerine ilettik. Projemizi inceleyen Bakanımız, Türk Futbolunun geleceğinin bu tür projelerle aydınlık olacağını tahsis konusunda da Orman Bakanımızla bizzat görüşeceğini ifade ettiler.

 

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkanımız Mustafa Ferizcan Bakanımızı Fethiye`ye davet etti, Bakanımızda çok yoğun olduklarını fakat fırsat bulduğunda Fethiye`ye geleceğini, bu sene Fethiyespor`un takipçisi olacağını söyledi.

 

Ankara ziyaretimiz boyunca bizleri bizzat ağırlayan Vekillerimiz Hasan Özyer, Nihat Öztürk ve danışmanlarına Fethiyespor ailesi olarak teşekkür ederiz.

 

 
 
 
Habere yorum yazmak için üye olun   Habere yorum yazmak için üye girişi
 
 
 
   
FOTOĞRAF
GALERİSİ
 
 
   
VİDEO
GALERİSİ
 
 
   
Teşekkür
Mektupları
 
 
   
ZİYARETÇİ
DEFTERİ
 
 
   
FACEBOOK  
 
   
TWITTER  
 
HAVA DURUMU
 
FETHİYE :
DALAMAN :
 
 
 
 
  CopyRight 2010 Fethiyespor | Designed by Birdenbire.